Pēc klausītāju, skatītāju un RADĪTĀJU vēlēšanās, dodos atkal ciemos uz Talsiem!

30.jūnijā no plkst.18:00 līdz plkst.21:30 "Amēlijas istabā"

SATIKSIMIES VASARAS pilnbriedā caur katra paša radīto PUNKTIŅMANDALU!

Viss ir kļuvis citāds! Arī Tu!

Punkts – tas esi Tu pats, Tu – esi punkts. Tas ir Tavs centrs.
PUNKTIŅMANDALAS ir meditatīvs, terapeitisks un dziedinošs process. Caur punktošanas tehniku ir iespējams izzināt savu pašreizējo iekšējo sajūtu, vai esmu stabils savā dzīves centrā, vai esmu mazliet apmaldījies sava ceļa šķērsielās, vai esmu harmonijā ar sevi un ar notikumiem sev apkārt, vai ar savām pēdām mēs bijīgi pieskaramies zemei, vai esam droši un pasargāti būt te, šajā vietā, Latvijā. Šī tehnika palīdz pieklusināt skrejošās domas un vērst uzmanību uz pašu procesu, kurā šobrīd atrodies. Šī tehnika palīdz atgriezties Tagadnes mirklī. Šajā mirklī, savienojot mandalas spēku ar neskaitāmiem simtiem un tūkstošiem punktiņu, mēs katrs piepildām kosmosu ar savām patiesajām sirds vēlmēm un nodomiem, ar savu radīšanas prieku mēs nojaucam visas robežas, noliekam malā visas maskas un kļūstam brīvi savā esībā un radām enerģijas virpuli, kurš spēj piepildīt un transformēt visu, kas radies nemīlestībā.

Meistarklasē Tevi gaidīs visi nepieciešamie materiāli radīšanas procesam, citronūdens un zāļu tēja ar našķīšiem laimes hormoniem.

Dalības maksa 20 EUR (visi nodarbībai nepieciešamie materiāli iekļauti dalības maksā)

SATIEKAMIES VASARĀ!

PIETEIKŠANĀS ŠEIT:
https://www.cognitoforms.com/PUNKTIŅMANDALAS/TalsuMeistarklaseSATIKŠANĀSVASARĀ

Par meistarklases vadītāju Sarmīti Eiduku: “Esmu cilvēks, kurš iet savu sirds ceļu. Apkārtesošie mani sauc par iedvesmotāju! Pati iedvesmojos no saullēktiem un saulrietiem, no ziedu rotātām pļavām un zvaigžņu piebērtām debesīm, no marmelādes mazmaizītēm un saldējuma kokteiļa, no radīšanas mirkļa un dalīšanās prieka. Esmu laimīga piedzīvot Zemes dzīvi un dalīties savā pieredzē!

Un, protams, mēs ievērosim visas valstī noteiktās prasības!

 

*************************************************************************

Latest comments

20.11 | 12:40

Labdien. Vai decembrī notiks Mandalu meistarklase iesācējiem?

Share this page