27.septembrī (svētdienā)🤩

PUNKTIŅmandalas būs KULDĪGĀ, festivāla TEĀTRIS IR VISUR KULDĪGĀ ietvaros!

no plkst. 12:00 līdz plkst.15:30 KULDĪGAS JAUNIEŠU MĀJĀ

PIRKT BIĻETI: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/84033

Šajā laikā, kad viss tik strauji mainās un ir tik daudz nezināmā, ir jāprot pielāgoties, mainīties laikam līdzi un sajust to, kas tev ir tik ļoti zināms. Sajust savu radošo potenciālu, kurš var būt viens no palīgiem šajā pārmaiņu laikā, kurš var tev sniegt miera sajūtu, prieka enerģiju, brīvu mīlestības un radīšanas plūsmu.

Šajā septembra svētdienā sanāksim kopā PUNKTIŅMANDALU MEISTARKLASĒ, lai paplašinātu savu apziņu, savu radošo potenciālu, lai atvērtu vēl mazliet vairāk savas sirsniņas un, lai sajustu TAGADNES mirkli, kurš ir tieši tāds, kādu mēs paši to radām!

Punkts – tas esi Tu pats, Tu – esi punkts. Tas ir Tavs centrs. Ar šīs tehnikas palīdzību ir iespējams harmonizēt savu sievišķo un vīrišķo dabu, savu pagātni un nākotni, līdzsvarot emocijas, visu, kas radies nemīlestībā, transformēt mīlestības plūsmā.

Šīs tehnikas laikā visa uzmanība tiek vērsta tikai un vienīgi uz process, nevis uz galarezultātu. Tādā veidā tas palīdz koncentrēt visu uzmanību, enerģiju tikai un vienīgi uz TAGADNES mirkli, būt Šeit un Tagad.

Meistarklasē Tevi gaidīs visi nepieciešamie materiāli radīšanas procesam, karsta tēja ar viegli sajūtamu rudens elpu mazmaizītēs.

Viens citāds mirklis var radīt daudz jaunus Tavas būšanas mirkļus!

Latest comments

20.11 | 12:40

Labdien. Vai decembrī notiks Mandalu meistarklase iesācējiem?

Share this page