“RUDENS SAULES PUNKTIŅmandala”

Sanskritā MANDALA nozīmē apli. Aplis ir Visuma atsproguļojums. Aplim nav sākuma, nav beigu, viss ir vienots, kā augšā, tā apakšā, kā pa labi, tā pa kreisi. Mandala ir mikro-iekšējā kosmosa un makro – ārējā kosmosa atspoguļojums. Šobrīd cilvēce ir uzsākusi pārmaiņu ceļu uz savienotību, to mēs ieraugām mandalā – viss ir vienots!

Mandalas ir viens no instrumentiem, kurš palīdz PAŠCENTRĒTIES tikai un vienīgi pašam uz sevi. Savākt visu izkaisīto enerģiju atpakaļ savā veselumā, caur kuru cilvēks iepazīst savu spēku un stiprumu, ierauga savus mērķus un idejas, atklāj savus talantus un spējas.

Caur mandalu radīšanas procesu, cilvēkam ir iespēja PAŠDZIEDINĀTIES – izdziedināt emocionālās un pat fiziskās traumas.

Šajā pārmaiņu laikā, cilvēkam ir jāspēj mainīties, tāpēc mandalas ir lielisks instruments, caur kuru ir iespējama PAŠPĀRVEIDOŠANĀS – no mirkļa, kad cilvēks sāk radīt mandalas, sāk notikt brīnumainas pārvērtības viņa esībā.

PUNKTIŅMANDALAS ir meditatīvs, enerģētiski terapeitisks, dziedinošs un iedvesmojošs radošais process. Šis process palīdz paplašināt apziņu, sajūgt prātu, sirdi un ķermeni vienkopus un tādā veidā cilvēks stiprina savu veselumu, apzinās savu pilnību. Caur radošās enerģijas plūsmu tiek sķīdināti enerģētiskie bloki un cilvēks spēj sajust savu Gara spēku. Šajā radošajā procesā cilvēks iegūst prāta mieru, līdzsvaro emocionālo stāvokli, harmonizē haotiskās domas, mazina stresu, transformē negatīvās domas pozitīvajās, līdzsvaro sievišķo un vīrišķo enerģiju, pagātni un nākotni, raisa vaļā savu radīšanas prieku. Šis ir viens no instrumentiem, kā savākt savu izklīdušo enerģiju vienā punktā, savā centrā , savā sirdscentrā – tagadnes mirklī.

Darīšanas, vērošanas un radīšanas procesā cilvēks rada jaunu šodienu. Viņš notic saviem spēkiem un kļūst paļāvīgs saviem dzīves procesiem, kuri viņu ved uz piepildījumu. Katram uz savu jēgpilnu dzīves piepildījumu.

Radošajā procesā visa uzmanība tiek koncentrēta tikai un vienīgi uz radošo procesu, nevis uz galamērķi/galaproduktu.

PUNKTIŅMANDALAS spēj radīt ikviens, ja vien ir vēlme izpausties radoši. Nav jābūt priekšzināšanām vai mākslas izglītībai, ir vajadzīga tikai un vienīgi vēlme izbaudīt radīšanas plūsmu.

Par meistarklases vadītāju Sarmīti Eiduku:
“Jau vairākus gadus, esmu apzināti izvēlējusies būt par savas dzīves Radītāju un arvien plašāk atvērt sevī Lielā Radītāja daļu. Katrs mirklis, kuru piedzīvoju šeit uz Zemes, ir manis pašas radīts. Pateicoties ārējiem apstākļiem un dažādām jaušām sakritībām, šobrīd piedzīvoju savu sirds būšanu visās tās izpausmēs. Radu un daru visu, kas ir saskaņā ar manu sirdssajūtu. Ļoti labprāt dalos ar savu pieredzi un savu enerģētiski radošo potenciālu. Esmu pavadonis šajā radošajā procesā, kurā veicu enerģētisko mandalu lasīšanu. No sirds radu katru savu meistarklasi. Vēlos, lai katrs atnākušais dalībnieks jūtas gaidīts, sajūt to, cik ļoti vērtīgs un vajadzīgs viņš ir šeit uz Zemes. Es ticu, ka mēs spējam šo pasauli darīt labāku un gaišāku, ja vien paši tapsim par arvien labākiem cilvēkiem. No sirds pateicos ikvienam, ar kuru esmu jau satikusies savās meistarklasēs un pateicos arī tiem, ar kuriem mēs vēl satiksimies.Esmu laimīga BŪT un dalīties! “

Šajā vakarā gaidīšu ikvienu, kurš kaut kad ir nodomājis – vajadzētu pamēģināt, vai arī – nez’, kas tas ir par procesu, vai – esmu dzirdējis, esmu skatījies, bet nekad neesmu uzdrošinājies to pamēģināt.

Nāc, es ar mīlestību Tev būšu klātesoša šajā Radīšanas procesā, kur ļausim Tavai rokai likt tieši tādus punktiņus, kādi Tev ir visunikālākie, vērsim vaļā Tavu radīšanas krātuvi, kurā mīt Tava snaudošā vai arī aktīvā radīšanas enerģija, tversim Visuma zīmes, smiesim un klusēsim, kustēsimies un radīsim…

Mēs DARĪSIM un RADĪSIM visu to, lai Tava būšana taptu arvien priekpilnāka, krāšņāka, jēgpilnāka un plašāka!

Rudens saules spēku iepunktosim Tavā esībā! 

Savienosim Rudens sauli ar Tavu iekšējo sauli, lai Tu varētu būt mīlestības gaismā!

Lūdzu, sajūti savas patiesās vēlmes!

Nāc, ja jūti, ka vēlies DARĪT un RADĪT!

6.oktobrī no plkst.18:00 - 22:00
KALNGALĒ

Šis ir laiks, kurš ļauj mums izdarīt savas sirds izvēles. Kādas ir Tavējās izvēles? Kā būtu, ja caur PUNKTIŅMANDALĀM Tu varētu mēģināt sajust savu radošo potenciālu, sajust savu iekšējo miera sajūtu, pieredzēt vienkārša prieka enerģiju, brīvu mīlestības un radīšanas plūsmu?!

Kā būtu?!

PUNKTIŅMANDALAS ir meditatīvs, terapeitisks, dziedinošs un iedvesmojošs process. Šis process palīdz paplašināt apziņu, sajūgt prātu, sirdi un ķermeni vienkopus un tādā veidā cilvēks stiprina savu veselumu, apzinās savu pilnību un arvien plašāk atver savas sirds durvis un līdz ar to arī savas bezgalīgās iespējas.

Caur radošās enerģijas plūsmu tiek sķīdināti enerģētiskie bloki un cilvēks spēj sajust savu Gara spēku.

VĒRTĪGI! Meistarklasēs notiek individuāls mandalu lasīšanas process, kad katram dalībniekam, caur viņa radīto PUNKTIŅmandalu, tiek veikts enerģētiskais čenelings uz esošo mirkli!

Meistarklasi vada PUNKTIŅmandalu terapeite SARMĪTE EIDUKA.

“Jau vairākus gadus, esmu apzināti izvēlējusies būt par savas dzīves Radītāju un arvien plašāk atvērt sevī Lielā Radītāja daļu. Katrs mirklis, kuru piedzīvoju šeit uz Zemes, ir manis pašas radīts. Pateicoties ārējiem apstākļiem un dažādām jaušām sakritībām, šobrīd piedzīvoju savu sirds būšanu visās tās izpausmēs. Radu un daru visu, kas ir saskaņā ar manu sirdssajūtu. Ļoti labprāt dalos un iedvesmoju ar savu pieredzi un savu enerģētiski radošo potenciālu. No sirds radu katru savu meistarklasi. Vēlos, lai katrs atnākušais dalībnieks jūtas gaidīts, sajūt to, cik ļoti vērtīgs un vajadzīgs viņš ir šeit uz Zemes. Es ticu, ka mēs spējam šo pasauli darīt labāku un gaišāku, ja vien paši tapsim par arvien labākiem cilvēkiem un spēsim pacelties augstāk no Cilvēks Ego uz Cilvēks Dvēsele.. No sirds pateicos ikvienam, ar kuru esmu jau satikusies savās meistarklasēs un pateicos arī tiem, ar kuriem mēs vēl satiksimies.Esmu laimīga BŪT un dalīties!

Savas sirds atklāsmes un radītās mandalas, esmu apkopojusi grāmatā "SIRDSJŪTAS IEDVESMAI" “.

Meistarklasē Tevi gaidīs visi nepieciešamie materiāli radīšanas procesam, karsta tēja ar veselīgiem našķiem.

Tava DALĪBA Notikumā 55 EUR ( dalībā iekļauti visi nepieciešamie materiāli radošajam procesam, mūsu komandas enerģijas patēriņš un laiks, kā arī veselīgas uzkodas).

*** Ja Tava atvase (bērns vai mazbērns) apmeklē bērnudārzu "SAULESPUĶE" Rīgā vai Kalngalē - Jums tiek dāvināta dalības maksas atlaide! (precizēt pie pieteikšanās)

Ja sajuti vēlmi pievienoties, lūdzu, piesakies šajā saitē:

Uz satikšanos PUNKTIŅmandalās KALNGALĒ!

Informatīvais tālr.: 26862697 

Sveiks, PUNKTIŅmandalu sekotāj!

Kā jūties šodienā? Kāds ir Tavs rudens TAGAD?
Koki kļūst arvien krāšņāki, izdaiļodami kalnus un lejas. Debesis vakaros iekrāso pasakaini krāšņu apkārtni. Dabas ritējums turpinās…Katru gadu tieši tāpat un tomēr – katru gadu no jauna…

Vai tu turpinies vieglumā, priekā, gaišumā, mīlestībā, radīšanā?!

Tāpat kā toreiz, kad mēs ar tevi satikāmies?! Un tomēr – jau citādāk.

Vai zini?! Oktobris solās būt ražīgs. Hmmm, un mēs jau zinām, Visumā viss ir vienuviet…Būs priecīgi notikumi un arī mazāk priecīgi, būs aktīva radīšana un pavisam nekustīga sastingšana, viss jau būs…
Bet kur būsi tu? Ko tu izvēlēsies oktobrī pieredzēt?!

Es ar savu komandu @madaru šicāni un citiem brīnišķīgiem ļaudīm, piedāvāju Tev oktobrī uzdāvināt mierpilnu, priecīgu, piepildītu Laiku sev!

Izvēlies, ko vēlies!

Mēs priecāsimies satikties ar Tevi vai Kalngalē vai Rīgā vai Jēkabpilī  vai Velmeros, jebkur, kur notiek katram SAVAS REALITĀTES RADĪŠANA!

PUNKTIŅmandalas OKTOBRĪ PIEDĀVĀ:

KALNGALĒ 06.10.2022.

"ES ESMU"

PUNKTIŅmandalas uzsāk rudens sezonu ar krāšņu Notikumu Kalngalē, kur ievibrēsim jaunu telpu, kurā varēs savienoties paaudzes, ļaudis, līdzīgi domājošie, radoši krāšņie un visādi citādi – radīt un darīt gribošie.

Šajā vakarā caur PUNKTIŅmandalu spēku, mieru un plašumu, apjautīsim savu esību, atcerēsimies savus talantus un spējas, nostiprināsim iekšējo pārliecību ES ESMU!

PUNKTIŅmandalas ir enerģētiski radošs process, kurā katrs klātesošais lēnām, saudzīgi un pamazām atveras savai patiesajai būtībai, izzina savus dziļumus un atver spārnus augstākam lidojumam.

Ja vēlies sajust šo visu nosaukto un vēl bezgalīgi daudz nenosauktā, tad satiekamies Kalngalē krāšņā rudens vakarā.

Plašāka informācija par Notikumu, piesakoties.

Lūdzu, esi sevi vērīgs – Tava sirds klusiņām čukst - vēlos pievienoties, prāts saka skaļi-aiziešu paskatīties, ko man tur iedos.

Nāc, ja jūti, ka vēlies DARĪT un RADĪT!

Pieteikšanās saite te:

https://www.cognitoforms.com/PUNKTIŅMANDALAS/KALNGALĒ6oktobrī2022

RĪGA iesācējiem 10.10.2022.

“RUDENS SAULES PUNKTIŅmandala”

Šajā vakarā gaidīšu ikvienu, kurš kaut kad ir nodomājis – vajadzētu pamēģināt, vai arī – nez’, kas tas ir par procesu, vai – esmu dzirdējis, esmu skatījies, bet nekad neesmu uzdrošinājies to pamēģināt.

Nāc, es ar mīlestību Tev būšu klātesoša šajā Radīšanas procesā, kur ļausim Tavai rokai likt tieši tādus punktiņus, kādi Tev ir visunikālākie, vērsim vaļā Tavu radīšanas krātuvi, kurā mīt Tava snaudošā vai arī aktīvā radīšanas enerģija, tversim Visuma zīmes, smiesim un klusēsim, kustēsimies un radīsim…Mēs darīsim un radīsim visu to, lai Tava būšana taptu arvien priekpilnāka, krāšņāka, jēgpilnāka un plašāka!

Rudens saules spēku iepunktosim Tavā esībā! Savienosim Rudens sauli ar Tavu iekšējo sauli, lai Tu varētu būt mīlestības gaismā!

Plašāka informācija par Notikumu, piesakoties.

Lūdzu, sajūti savas patiesās vēlmes!

Nāc, ja jūti, ka vēlies DARĪT un RADĪT!

Pieteikšanās saite te:

https://www.cognitoforms.com/PUNKTIŅMANDALAS/MEISTARKLASEIESĀCĒJIEM10oktobrīRĪGĀ

RĪGA zinātājiem 11.10.2022.

“SAVIENOŠANĀS DZIĻUMĀ”

Mīļie, šī ir “kosmonautu” satikšanās! Šeit satiekas tie, kuri jau ir bijuši vismaz vienu reizi uz manu meistarklasi.

Visi, ar kuriem jau esmu tikusies,  zina, ko mēs kopradām.
Ja tu, kurš lasi, vēl nezini, varbūt ir laiks par to uzzināt pievienojoties?!

Šīs ir tās reizes, kad es pati izvēlos maršrutu kosmosā tā tālāk, plašāk, dziļāk, vairāk…Un tad nu ir tas kopējais lauks – vai es spēšu to kosmosa kuģi noturēt atbilstošajā sirds frekvencē, vai es spēšu visiem klātesošajiem atvērt vēl vairāk vaļā sirds durtiņas, pa kurām ielīst gaisma, prieks, mīlestība, vieglums, sirds zinības, viedums, dievišķa esība?!
Un ziniet?! Mēs visi kopā spējam vēl vairāk un vēl vairāk!

Zinātāji vienmēr tiek pie jaunām papildus tehnikām, šajās reizēs mēs rotaļājamies uz audekliem (kanvām).

Uhhh, jau sajutu nākamā lidojuma jaudu!
Mīļie, satiekamies atkal jaudīgā radīšanas mirklī!

Ja tu, kurš lasi, sāc analizēt, vērtēt, gudrot, spriest, zini – tas ir tavs prāts, kurš saka – beidz muļķoties, tas viss ir izgudrojums, tam nav pierādījumu…Bet, ja tu lasi un tava sirsniņa sāk straujāk pukstēt, acīs parādās prieka dzirksts, krūtīs jūti – sen jau to vēlējos, tad lec iekšā mūsu kosmosa kuģī un zini – tā tava sirds, kura rāda tev gaismas ceļu…To, kuru var just un sajust, to, kurā var būt sirds mīlestībā, to, kuram pierādījums ir tikai viens – tava laimīgā, brīvā, piepildītā esība!

Pieteikšanās saite te:

https://www.cognitoforms.com/PUNKTIŅMANDALAS/KOSMOSSZINĀTĀJIEM11oktobrīRĪGĀ2022

RETRĪTS “DVĒSELES SPA”

JĒKABPILĪ 22.10.2022.

PUNKTIŅmandalu vienas dienas retrīts “DVĒSELES SPA”.

Jau trešo reizi šajā gadā aicinu ikvienu dvēseli, kura vēlas vēl vairāk SAJUST.PAĻAUTIES. ATMOSTIES. Savā Dvēselē!

Šī būs diena, kurā ļausim un ļausimies SAJUST pasauli sevī un sevi pasaulē.

Šī būs diena, kurā PRIECĀSIMIES sevī, par sevi  un par visu apkārt sev.

Šī būs diena, kurā PAĻAUSIMIES uz Augstākiem spēkiem un saviem iekšējiem resursiem un impulsiem.

Šī būs diena, kurā APJAUTĪSIM savus dziļumus un savus plašumus.

Šī būs diena, kurā ATMODĪSIMIES patiesākai un īstākai esībai šeit uz Zemes.

Šī būs diena, kurā būs daaaaaudz laika PUNKTOŠANAI.

Šī būs diena, kurā būs baudīgi PĀRSTEIGUMA mirkļi.

Šī būs diena  Tavai DVĒSELEI!

SVĒTKI Tavai DVĒSELEI!

Šī būs diena, kura Tevī turpināsies uz citām dienām sajūtīgāka, priecīgāka, paļāvīgāka un savas sirds apjaušanā mirdzošāka. Tu ATMODĪSIES sevis patiesajai būšanai!

Vairāk info pie pieteikšanās!

Pieteikšanās saite te:

https://www.cognitoforms.com/PUNKTIŅMANDALAS/RETRĪTSDVĒSELESSPAJĒKABPILĪ22oktobrī2022

💔

Par katru no Notikumiem tiks ievietoti atsevišķi stāsti. Seko līdzi FB  lapai PUNKTIŅmandalas vai manam profilam FB Sarmīte Eiduka.

Latest comments

20.11 | 12:40

Labdien. Vai decembrī notiks Mandalu meistarklase iesācējiem?

Share this page